Rüyada Silah Ses Duymak

Rüyada silah ses duymak aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, gam ve kasavetin uçup gideceğine, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada asker görmek silah sesi duymak sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, kazancının artacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına delalet eder.

Rüyada asker silah sesi duymak çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, mutlu ilişkiler kuracağına, ticaret ehli kişi olacağına, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, rahata ereceğine alamettir.

Rüyada bomba silah sesi duymak çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, yükünün azalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok fazla silah sesi duymak kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına inanılır.

Rüyada çok sayıda silah sesi duymak eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, bol para kazanacağına, kudret sahibi olacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çok silah sesi duymak ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına delalet etmektedir.

Rüyada düğünde silah sesi duymak yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, dertleri biteceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde silah sesi duymak eline yüklü miktarda para geçeceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, kısa süre sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada kalabalıkta silah sesi duymak çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine alamettir.

Rüyada karanlıkta silah sesi duymak eşi tarafından yüceltileceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, huzura ereceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavgada silah sesi duymak büyük başarıların göğüsleneceğine, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada kuru sıkı silah sesi duymak çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına alamet eder.

Rüyada ormanda silah sesi duymak neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, çevresindeki kişilerin güzel anılar biriktirmesine vesile olacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, rütbesinin artacağına yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına inanılmaktadır.

Rüyada otomatik silah sesi duymak hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada savaşta silah sesi duymak kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, kazancın katbekat artacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa inanılır.

Rüyada taramalı silah sesi duymak daha isabetli kararlar alacağına, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, dertlerin biteceğine, hastalıklarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonda silah sesi duymak çok güzel günler görüleceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, özel hayatının yolunda gideceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, yeni dostlukların başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzaktan silah sesi duymak ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Busra

Rüyamda annem evleniyormuş düğünde kavga çıkıyor iki tane adam birbirine giriyor sonra tek el bir silah sesi duydum ben yeğenlerim alıp eve kaçtım sonra uyandım

Aylin

Rüyamda teyzemin evindeyim hazırlanıyorum düğün için ve dişarda uzakta savaş sesleri silah pompa patlaması falan duyuyorum herkes bana diyor hızlı ol savaş geliyor herkes korkuyor ama benim okadar umrumda değildi hiç bir yere gitmiyorum birşey olmıcagını hissediyorum korkmuyorum ve makyaj yapmaya hazırlanmaya devam ediyorum