Rüyada Siyah Yağmurluk Giymek

Rüyada siyah yağmurluk giymek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yaşamında kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah yağmurluk giymek azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, ağız tadına kavuşacağına, çevre değiştireceğine delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin dönmeyen şansın artık döneceğine, sıhhat kazanacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına işaret eder.

Rüyada siyah yağmurluk giymek insanlara yol göstereceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, layık olduklarına sahip olacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, ferahlığa çıkacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına, erken yaşlanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melike

Rüyamda üstümde kısa siyah bir yağmurluk vardı.Arkadaşım sana bu tarz yağmurluklar yakışmıyor tarzı şeyler söyledi.