Rüyada Su İçen Kuşlar Görmek

Rüyada su içen kuşlar görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, dertlerin biteceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına işaret eder.

Rüyada su içen kuşlar görmek aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, iş hayatındaki saygın yerini daha da sağlamlaştıracağına, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, malının ve gelirinin çoğalacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada su içen kuşlar görmek herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, hayatının kolaylaşacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments