Rüyada Su Satın Almak

Rüyada su satın almak ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, daha rahat hissedeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin kiracı olmaktan kurtulacağına, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, birçok engelin aşılacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, atılım yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada bidonla su satın almak eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, saygınlığına saygınlık katacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çamaşır suyu satın almak hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, işlerinin çok iyi olacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarını bir şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada damacana su satın almak başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, unuttuğu birçok duyguyu bir kişi ile tekrar hatırlayacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına tabir olunur.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, kafasının boşalacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada maden suyu satın almak kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, sorunların çabucak halledileceğine, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, bilgi ile donanacağına, dertlerine çare bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada marketten su satın almak şansının döneceğine, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, mal mülk kazanacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibinin rahat bir yaşama kavuşulacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada meyve suyu satın almak rahat bir hayatı olacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin insanları hak yoluna çağıracağına, başarılı ve kazançlı olacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, talihinin artacağına alamet eder.

Rüyada portakal suyu satın almak çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, kariyerinde atılım yapacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, dertlerin son bulacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin evli ise bir çocuk sahibi olacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şalgam suyu satın almak hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, kazancının artacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şişe su satın almak maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, refah içinde yaşayacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine delalettir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, güzel bir döneme girileceğine, şansının döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zemzem suyu satın almak huzurlu günler geçirileceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, aradığı kişiyi bulacağına, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, işiyle nam salacağına delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Su Satın Almak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba kolay gelsin rüyamda bir market açılışi oluyor ve ben bir sürü küçük sular alıyorum ordan sonra da elmelara gidiyorum bir kasa kırmızı elma alıyorum daha sonra bir kasa da beyaz elma istiyorum ama beyaz elma kasalaeinin hiç birini beğenmiyorum yanımda bir kişi daha var sanırsam kardeşim o da aynı şekilde 1 kasa kırmızı elma alıyor beyaz elma da istiyoruz bütün kasaları inceliyoruz ama hiç bitini eğlenmeyip birer kasa kırmı,i elma ve bir sürü küçük sulardan alıyoruz yanlış hatırlamıyorsam 12 tane falan küçük su alıyoruz hayırlara vesile olsun İnşallah

  • Sevgi Duygu,
   Öncelikle rüyanı bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Rüyada bir yerden su satın aldığını görmek yardıma, mutluluğa ve maddiyata işarettir. Bu rüya kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına; çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına; zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalet eder. Rüyada kasayla kırmızı elma almak zenginliktir, yaşamdır ve güzelliktir. Gördüğünüz rüya izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine; yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına; yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine gördüğün rüyan hayırlara iyiliklere çıksın

 2. Rüyamda küçük çocuklardan su satın alıyor e onlara bolca bozuk para veriyordum sonrasında eşimle beraber bir tutulmayan odunları üfleyerek yakmaya çalışıyordum eşim çakmakla yakamı söylüyordu ben üfleye üfleye yakmaya çalışıyordum ve yaktım

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çözümlere, takdire ve mutluluğa yorulur. Rüya yorumuna göre sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına; iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine; hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim