Rüyada Suyun İçinde Yaprak Görmek

Rüyada suyun içinde yaprak görmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, bütçesinin genişleyeceğine, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, parasının ve malının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin adaletin geleceğine, iş ve özel hayatında herhangi bir sorun yaşamayacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, mal mülk sahibi olunacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada suyun içinde yaprak görmek işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, çok iyi şeylere, yakın arkadaşları ile aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada suyun içinde yaprak görmek sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments