Rüyada Taşlanmak Görmek

Rüyada taşlanmak görmek sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, aydınlanacağına, yeni bir işe başlanacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taşlanmak görmek olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin sorunların ve dertlerin biteceğine, çok iyi şartlar içinde yaşayacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine inanılır.

Rüyada taşlanmak görmek rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, masa başı bir işe girileceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, cebinde parasının hiç eksik olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments