Rüyada Toprağa El Sürmek

Rüyada toprağa el sürmek peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, terfi edeceğine, karlı işler alacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprağa el sürmek anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, nasiplerini alacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada toprağa el sürmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, kazancın artacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, herkesin desteğinin alınacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments