Rüyada Uçağın Üstünde Gitmek

Rüyada uçağın üstünde gitmek maddi anlamda çok ileri gidileceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına işaret eder.

Rüyada uçağın üstünde gitmek yakın zaman içinde kazancının artacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, huzurunun yerine geleceğine, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına, gayrimenkul işine girileceğine alamettir.

Rüyada uçağın üstünde gitmek sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, yaşam sevincinin geri geleceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments