Rüyada Ünlünün Elini Tutmak

Rüyada ünlünün elini tutmak içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına alamet eder.

Rüyada ünlünün elini tutmak düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, beklenen mirasın alınacağına, hedeflerine kavuşacağına, yeni bir işe başlanacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, hayallerine kavuşacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin ünlünün elini tutmak sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, rahat edeceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin önündeki engelleri Allah’ın yardımı ile aşacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, itibarın artacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Rüyamda sevdiğim ve nerdeyse yaşıtım (benden büyük) olan bir erkek ünlüyü gördüm ona elimle yarım kalp yaptım o da kalbi tamamladı. 1dk sonra da gelip elimi tutu. Elini gerçektende hisetim evleri soğuktu.

Not: daha önceki bir rüyamda yine onunla mesajlaşmıştık ve bana içinde kalp olan bir mesaj göndermişti sonrada bir parkta bulunmuştuk . Tek hatırladığım bu

Sema

Teşekkür ederim

Nil

Rüyamda ünlü bir erkek idol grubunun üyeleri teker teker sahneye çıkıyor ve onları sevenler konser alanının önüne diziliyor.Sonra benim sevdiğim idol çıkıyor ama konser alanının önüne dizilen hayran sayısı az ve ben orada ona bakarak sağ elimi uzatıyorum sonra o da elimi tutuyor ve diğer elini de elimin üstüne koyuyor.

Nil

Teşekkürler ☺️