Rüyada Uzun Bina Görmek

Rüyada uzun bina görmek kendi patronu olacağına, rızık elde edeceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm bulunacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok uzun bina görmek hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına rivayet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin gönül işlerinden yana hayır bulacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına alamettir.

Rüyada ince uzun bina görmek işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, giden birinin geri döneceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geniş geniş yaşayacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments