Rüyada Yağ Çıkarmak

Rüyada yağ çıkarmak ticaret ehli bir kimse olacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, başarılı işlere imza atılacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağzından yağ çıkarmak haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayrandan yağ çıkarmak çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, mutlu bir hayatı olacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada bacaktan yağ çıkması parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine yorulur.

Rüyada burnundan üstünden yağ çıkarmak bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, kazancının eksilmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada burundan yağ çıkması başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine, sorunlardan kolayca kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada göğsünden yağ çıkması durgun giden işlerin açılacağına, zenginliğe, lüksünün ve sağlığının baki olacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, yazgısının güzelleşeceğine, daha iyi bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada karnından yağ çıkması işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, dualarının kabul olacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, az da olsa feraha çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kulaktan yağ çıkması mallarının ve parasının çoğalacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayallerin gerçeğe döneceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin zor zamanların geride kalacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada sivilceden yağ çıkması iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, çok memnun olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibinin eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada sütten yağ çıkarmak maddi anlamda güçleneceğine, bir organizasyona katılacağına, yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, her daim temkinli olacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, ailesi ile mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vücuttan beyaz yağ çıkması variyet sahibi olacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, yeni kararlar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada vücuttan yağ çıkarmak yükseleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yoğurttan yağ çıkarmak uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, çok iyi şeylere, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına işarettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzünden yağ çıkarmak aile hayatının hayır getireceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin mesleğinde terfi alacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, önemli işlere imza atacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına yorumlanır.

Rüyada zeytinden yağ çıkarmak deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, ailesini rahat ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, suçlamalardan aklanılacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, kazancının her geçen gün artacağına, güç ve cesaret alacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments