Rüyada Yeni Elbiselere Bakmak

Rüyada yeni elbiselere bakmak sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, kendi geleceğine yön vereceğine tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, hedeflerinin karşılık bulacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni elbiselere bakmak ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, hasret giderileceğine rivayet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getireceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, gözünün yaşını sileceğine, kendi kendisine şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mağazada yeni elbise bakmak çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dicle

Rüyamda avmde her mağazaya girip hızlı hızlı kıyafet bakıyorum sonra bir kadın görüyorum üstündekinin beğenip nerden aldığını soruyorum ama o bluz taşlı ve göğüsünün alttan dekoltesi var mağaza mağaza gezip sokaklardada gezip kıyafet bakıyorum sonra bir yere gidip abur cubur alıyorum bir yandanda orman meyveli kek yiyorum

Melek

Yeni hamile arkadaşımla mağazadayız kıyafet bakıyoruz ben ona bakıp karnının çok büyüdüğünü görüyorum ve bende hamile olmak istiyorum sonda mağazada gezip sadece makarna alıyorum bir paket kıyafet mağazasında