Rüyada Yeni Ev Taşınmak

Rüyada yeni ev taşınmak başarısının yükseleceğine, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, kuş gibi hafifleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ablanın yeni eve taşınmak dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, hatalarından erken döneceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına delalettir.

Rüyada ailece yeni eve taşınmak gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, yolunun açılacağına, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin sağlıklı ve zinde olacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, sevilen biri ile birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının yeni eve taşınması her işinde hayırla karşılaşacağına, aradığı çareleri bulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kişinin afiyette kalacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine işaret eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin başarılı bir kişi olacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının yeni eve taşınmak adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, yüzünün güleceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, sevinç duyulacak bir haber alınacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına delalet eder.

Rüyada büyük yeni eve taşınmak bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, esenlik bulacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, kısmetinin açılacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin yeni eve taşınması elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, çok büyük bir ferahlık duyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eşyalı yeni eve taşınmak şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, işlerinin açılacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, işe ve aşa kavuşacağına delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin bedeninin şifaya kavuşacağına, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evlenip yeni eve taşınmak güzel ve olumlu haberler alacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, işveren koltuğunda oturacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin iyi haberler alınacağına, geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, daha fazla nimete kavuşacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına alamet eder.

Rüyada güzel yeni eve taşınmak kazançlı çıkacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, ilim irfan sahibi olacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, insanlar tarafından tanınacağına, endişelerin sona ereceğine alamettir.

Rüyada komşunun yeni eve taşınması çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, etrafında dikkat çekeceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Yaman

Rüyamda bir evin binası ve toprağı ile birlikte bir tır ın üzerine taşındığını gördüm.

Kerime

Rüyamda yeni bir eve taşınmışız. Evi gezerken yangın merdiveni olan bölümde kapı olmadığını ve birden siyah küçük bir hayvanın o merdivenle evden kaçtığını gördüm. Sonra eşimle kapı dedik şahane bir kapı oldu birden. Ev artık güvenli. Ev apartman yeni bina , tertemiz ve yüksek kat. Ama ben yinede eşime çok daha güzel bir dubleks göstermişim. O almaya yanaşmamış. O firsatta kacmis tabi. Onu alabilirdik diye hafif bi sitem ettim.

Kerime

Teşekkürler

Odysseia

Rüyamda istanbula taşınıyorduk. Bu arada gerçek (hayatımda birkaç ay sonra bolu ya tasinacagim). Sonrasında taşıdığımız bina aile apartmanı gibiydi, önce bir duş alıyordum. Ardından bir arkadaş haber getirdi. Binada birinin evine baskın yapmışlar öldürmüşler dedi. Çok korktuk. Ağladım. (Aslında gerçek hayatımda yaşamaktan ümidimi kesmiştim) sonrasında birkaç dakika geçti gibi hissettim ve kapıya kürekle vurdular. Adamın elinde 3 kürek vardı ve küreklerin birine bana verirken kürek, ‘ney’ müzik aletine dönüştü. Sonra adam bana üflemeyi öğretmeye çalıştı. Sonrasında rüya bitti.