Rüyada Yeşil Üzüm Koparıp Yemek

Rüyada yeşil üzüm koparıp yemek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin Allah katında muradının gerçekleşeceğine, kafasının rahat edeceğine, gözyaşının kuruyacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçtan yeşil üzüm koparıp yemek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, istediği başarıya kavuşacağına, konusunda uzman bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına, sorunların biteceğine, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dalından yeşil üzüm koparıp yemek rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, hayata yeniden sarılacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yeşil Üzüm Koparıp Yemek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. merhaba rüyamda bir tatil köyünde yeşil bahçeli,turistik bir yerdi,kafesindeydim.beyaz örtülü masalar hazırlanmıştı.yemek konulacaktı daha,gerçekte pek uyuşmadığım bir kız arkadaşım da gelmişti,o sofraya oturuyordu,onunla hafif atışıyorduk,.sonra önceden beraber çalıştığım iş arkadaşlarımla sohbet ediyorduk,onlar gülüyordu bana.benimde elimde bir kuru dal,yapraklarını ayırıyordum.bir yandan da orada çalışan mevsimlik işçileri izleyip “onların hayatı ne zor” deyip onlar için üzülüyordum(onlar orada çalışıp çadırda kalıyordu).sonra o yeşil bahçenin üstündeki bağdan elime bir dal yeşil üzüm aldığımı görüyordum.üzümler koruktu daha yeni çıkmışlardı.hepsinin tatlarına bakıyordum,mayhoştular,bir tanesinin içinde çekirdek vardı.nasıl yorumlarsınız?

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya rakibe, habere ve aileye delalettir. Rüya tabirine göre işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına; sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine; her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim