Rüyada Zeytin Basmak

Rüyada zeytin basmak ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin işlerinin yolunda gideceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına işarettir.

Rüyada zeytin basmak yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, gayrimenkul işine girileceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rahat nefes almaya başlayacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil zeytin basmak deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin yeni bir hayat kurulacağına, eline büyük paralar geçeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments