Rüyada Ağzından Timsah Çıkması

Rüyada ağzından timsah çıkması bol kazançlı günlere kavuşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının iyileşeceğine, rahata erileceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, iç huzuru yakalayacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzından timsah çıkması rakipleri mağlup edeceğine, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, rahat ettirecek adımlar atılacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, alacağı hayırlı haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzından timsah çıkması ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, işlerin artacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments