Rüyada Babam Sevgiliyi Öğrenmesi

Rüyada babam sevgiliyi öğrenmesi dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, umutlarının boşa çıkmayacağına, karlı işler alacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada babam sevgiliyi öğrenmesi kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine işarettir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, zorlukların biteceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada anne babanın sevgiliyi öğrenmesi sıkıntılarının son bulacağına, aynı hataları yapmayacağına, ismini herkese duyuracağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, dünya mallarının çoğalacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
TUANA GÜL

Rüyamda yeni ayrıldığım eski sevgilimi gördüm annemle konuşuyordu ama öksürerek konuşuyordu öyle sohbet ediyorlardı ve bizim aramız iyi gibi görünüyordu beni önemsiyordu hala bunun anlamı ne oluyor ? Çünkü yeni ayrıldık ama tamamen bitti

Tuana Gül

Rüyamda salondaydık ben anneme mesaj atmıştım babam görmüş eve gelince mesajı okudu bana bağırmaya başladı ne zamandır berabersin diye dedim 2 yıl oldu çok kızdı dedi ki sınavı kazanabilecek misin filan dedi bende cevap vermiyordum. Anlamı nedir bunun

TUANA GÜL

Teşekkür ediyorum

Tağızadə

Merheba. Babam 2 yıl önce dünyasını değişti. 5 yıllık sevgilim olduğunu asla bilmiyordu, annemin 3 yıl önce bizi ayırmasına rağmen hala herkesten saklı birlikteyiz. Rüyada sevgilimle otobüste giderken aniden babamın bize baktığını görürüm,hemen yanına geçip anlatırım olanları,baba tam eğitimli olmasa da,iyi para kazanıyor,artık ev alıyor buradan diye. Babam da dinliyor,ilk başta şaşkın gibi olsa da,sonra pek kızmış gibi gözükmüyor. Ailemden saklı birlikte olduğum için hep korkuyorum,anlamı ne?

Serkan Gülbüz

Rüyamda kardeşimin sevgilisini babamin öğrendiğini ve babam onunlaa konuşmuyordu sonra bana yani ablasıylaa sık konusmaya başladı