Rüyada Eski Sevgiliyi Affettiğini Görmek

Rüyada eski sevgiliyi affettiğini görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, bekar bir erkek ise hanımının güzel ahlaklı olacağına, evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, malların çoğalacağına, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, dertlerin aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi affettiğini görmek ters giden olayların düzeltileceğine, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi affettiğini görmek rahat bir hayat yaşanacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çocuklarının fazla olacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüya yorumuna göre kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments