Rüyada Eski Sevgiliyi Anımsamak

Rüyada eski sevgiliyi anımsamak sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, evde bayram havası eseceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi anımsamak başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, harcama gücünün artacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, başarıların çoğalacağına, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi anımsamak tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, kazancının istediği oranda artış göstereceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, adeta havalara uçacağına, malının ve parasının büyüyeceğine tabir olunur.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, memur ise terfi edeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments