Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak Görmek

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmek alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmek çevresinde saygınlık göreceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, mutluluğunun artacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocanın eski sevgilisiyle konuştuğunu görmek yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine, rahata ereceğine, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayallerinin gerçek olacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kenan

Merhaba. Rüyamda eski sevgilim ile görüşüyorum ve beni çağırıyor oturup konuşuyoruz yanımızda kardeşide var. Ve saçlarını boyamış olarak gördüm ne anlama geliyor.

Ercan.

Hocam merhaba. Rüyamda eski sevgilimle 2 katlı bir evde yaşıyor olarak gördüm kendimi sonra birden bire onun cadı olduğunu öğrendim mi diyeyim anladım mı diyeyim bilemiyorum. Sonra üst kata odasına gidiyorum o kamerayı televizyon a bağlamış bir şeyler seyrediyor ona hadi yemek hazır deyip aşağıya indiriyorum o sırada merdivende bir makas veya bıçak gördüm tam emin değilim ve onu alıp kaldırıyorum.
Hocam buraya sığmadı devamını yazacağım tekrar

Ercan.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim hocam

Ümran

Rüyamda anneannemdeydim evde dedem annem ben varız ve eski sevgilim geliyor dedem çok kızıyor ona nereden çıktı bu falan diyor oturmuş bana bakıyor gülümsüyor yanağımı okşamaya çalışıyor sonra anneme onun nerede olduğunu soruyorum bilmiyorum diyor onunla mı konuştuğunu soruyorum evet diyor ve gitmiş tekrar

Vatandaş

Merhaba hocam.. kız arkadaşım vardı ayrıldı benden.. ama bu aralar onu çok sık rüyamda görüyorum.. beni terk eden kendisiydi.. tabi nedir acaba ?

Vatandaş

Teşekkürler

Betül

Rüyamda eski sevgilimle karşılaşıyordum beş gün bekle sana dönebilirim kafamı toplayıp diye söyledi ben de artık çok geç ben gidiyorum dedim

Betül

Rüyamda eski sevgilimi bizim binada görüyordum tam kapıdan çıkacakken girişte babamı gördüm ve ona dönüp saklanmasını söyledim o da bir şey olmaz dedi sonrasında merdivenleri çıktı ben de dış kapıyı açıp dışarı çıktım sonrasında eski sevgilim de zaman geçince binadan çıktı