Rüyada İntikam Aldığını Görmek

Rüyada intikam aldığını görmek hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, sorumlulukların azalacağına inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına, geçim derdi yaşamayacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada intikam aldığını görmek şansının geri döneceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, aile hayatında sevinileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, gireceği işten kazanç elde edeceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin intikam aldığını görmek zamanla daha çok para elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, yüzünün güleceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin hayat standartlarının yüksek olacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, büyük düşüneceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Veysel

rüyamda ilköğretimdeki kadın türkçe öğretmenimin bir ölünün başında ağlayarak intikam alıyorsun sen diye ağladığını gördüm.