Rüyada Kayınpederi Gülerken Görmek

Rüyada kayınpederi gülerken görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayınpederi gülerken görmek herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, dargın kişilerin arasını yaparak birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, aksiliklerin aşılacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş kayınpederi gülerken görmek çok doğu bir kişi olacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre yapılan işin bol kazanç getireceğine, hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, borçların hafifleyeceğine, kazançlı işlere girileceğine, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ünzile

Rüyamda ölen kayınpederim üzerinde beyaz bir ceketle biZimle konuşuyordu. Eşim evde yap yok zeytin yok hiçbirşey yok dedi kayınpederimde tebessümle kayınvalideme dönerek çocuklara yağ falan alalım dedi. Bana bakarak tebessüm etti. Eşime dönerek adını söyleyerek yardım etmek istiyorum sana (maddi olarak)dedi.

Yasin

Selam aleyküm rüyamda eskiden vefat eden kayınpederi şuan yaşayan kayın valideyi ve bir sene önce ayrıldığım eşimi görüyorum yüzleri tebessüm ediyordu benim içinde barışma hissesi vardı ve kendi annemde suratı asik bakiyordu