Rüyada Kırık Dökük Tuvalet Görmek

Rüyada kırık dökük tuvalet görmek işlerinin hal yoluna gireceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, aldığı bir haberden ötürü neredeyse yıkılan bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırık dökük tuvalet görmek bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, iyi geçiminin biteceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, başarı getirecek adımlar atmanıza, diploma ve meslek sahibi olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırık dökük tuvalet görmek yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, moralinin yerine geleceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, tatsız sözlerin unutulacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail

Rüyamda banyoda ki alafranga tuvalete giriyorum ki kırılmış, aynı banyoda bir çeşme kovanın içine hafif sızıntı şeklinde su akıyor. Bakıyorum banyo da ki tuvalet kötü. bu sefer de diğer alaturka tuvalete giriyorum. Orada da ışık lamba sökülmüş. Anlamı ne olabilir hocam