Rüyada Kulaktan Su Gelmesi

Rüyada kulaktan su gelmesi başarısının yükseleceğine, can sıkıntısının sona ereceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin artmasına vesile olacak olaylanı cereyan edeceğine, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada bebeğin kulağından su gelmesi kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, sıkıntıların sona ereceğine, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, insanlar tarafından sevileceğine, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada sol kulaktan su gelmesi gözyaşının kuruyacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına tabir olunur.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, amacına ulaşmayı başaracağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sahra

Rüyamda kayınvalidemin yakın zamanda vefat eden babasının bize bişey anlatmaya çalıştığını daha sonra kulağından fazlaca su aktığını gördüm ne anlama geliyor

Defne

Rüyamda 5 sene once vefat eden anneannemle konuşuyordum. Sonra anneannnemin güler bir yüzle yatar pozisyona gectigini ve kulaklarindan şarıl şarıl su aktığını gördüm. Onun için cok endişelendim panikledim ayni odada olan dayımın yanına onu anneannem hakkında uyarmaya hastaneye götürmek için yardim istemeye koştum. Fakat o sırada dayim da anneannem gibi güler bir yüzle yatar pozisyondaydı. Bir müzik açıktı yanında ve sanki müzik onlara bilincini kaybettiriyordu. Dayima ne kadar seslensemde dymadı

Elif

Euyamda 6 aylik olan kizimla beraber banyo yapiyoruz ve uyuyakalmisiz banyoda kizim kuvetinde suyun icinde kalmis uyandim ve kizimi kaldirdim kafasini saga yatirdim kulagindan su akti tabiri nedir acaba

Veli

Rüyamda 15 yasındaki kız kardeşimle sohbet ederken kulağından çokça su akmaya başladı

Eda

Rüyamda ablamın kulağını temizliyordum su akıyordu