Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapmak çok büyük mutluluklar duyacağına, başarılı ve zengin birisi olacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, ettiği duaların kabul olacağına, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, harama göz dikmeyeceğine, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cevizli lokum yapmak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, vefalı bir insan olacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para yorulur.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine tabir olunur.

Rüyada haşhaşlı lokum yapmak yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre hastalıklarının iyileşeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, hayatının değişeceğine, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments