Rüyada Seçilmiş Kişi Olmak

Rüyada seçilmiş kişi olmak çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kazancının daha da artacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada seçilmiş kişi olmak yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, ticaret sektörüne atılacağına, zorlukların biteceğine inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, tüm dertlerinin biteceğine, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, işlerin açılacağına işarettir.

Rüyada seçilmiş kişi olmak elindekilerinin kıymetini bileceğine, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hayat boyu desteği olacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments