Rüyada Yanlış Namaz Kılmak Görmek

Rüyada yanlış namaz kılmak görmek rahat edeceğine, ferahlayacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine işaret eder.

Rüya ilmine göre farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, bol paralı bir döneme girileceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına delalettir.

Rüyada başkasının yanlış namaz kıldığını görmek büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, özlemlerini bitireceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, çok mutlu olunacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide yanlış namaz kıldığını görmek eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zor zamanların geride kalacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin uzun ömürlü bir kişi olunacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, dinç kalacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmed

Rüyamda namaz kıldırıyorum. Biri geliyor şunj yanlış söyledin diyor ve namazı bozuyorum. Yanlış yapmadığımı açıklıyorum. O kadar kişi arasında bunu yaptığı için çok üzülüyorum.