Rüyada Yüksekten Suya Atlamak

Rüyada yüksekten suya atlamak sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, canının kıymetini bileceğine, eğleneceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksekten suya atlamak sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin candan sevdiği bir dostunun borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, kendisi için isabetli adımlar atacağına, işlerinin çok iyi olacağına, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada çok yüksekten suya atlamak mutluluğunu çoğaltacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, hayatını yoluna sokacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments