Rüyada Bulutların Arasında Kaybolmak

Rüyada bulutların arasında kaybolmak eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacak hamleler içine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin dertlerin kısa zamanda biteceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, ailesinin koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalet eder.

Rüyada bulutların arasında kaybolmak uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, başarı elde edeceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bulutların arasında kaybolmak maddi gücünün artacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, ters giden olayların düzeleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin sorunlarını çözüme kavuşturacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments