Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, tövbelerinin kabul olacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin yüceltileceği sözler duyacağına, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada akar temiz su görmek yönetici makamına geleceğine, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bahçede temiz su görmek hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kimse ile tartışmayacağına inanılır.

Rüyada banyoda temiz su görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine, istediği her şeye kavuşacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyada bardakta temiz su görmek huzurlu bir hayat süreceğine, birlikteliğe başlayacağına, kazançlı bir işe girileceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, terfi edeceğine işarettir.

Rüyada berrak temiz su görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, bol kazanç elde edileceğine, emrinde pek çok kişinin olacağına, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz temiz su görmek takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, gitmediği yerlere gideceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına işaret eder.

Rüyada bidonda temiz su görmek çok bereketli bir dönem geçireceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birikmiş temiz su görmek ortalığın sakinleşip, durulacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine tabir olunur.

Rüyada bol temiz su görmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, elindeki imkânları bir sorunu çözmek için seferber edeceğine, aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük temiz su görmek darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, sevinç ve mutluluğa, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada camide temiz su görmek müşterilerinin çoğalacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, spor yapmaya başlanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok temiz su görmek düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına alamettir.

Rüyada çukurda temiz su görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, hiçbir ihtiyacının kalmayacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, hayatından yana hayır bulacağına, sağlığının yerine geleceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dalgalı temiz su görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada derede temiz su görmek iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada derin temiz su görmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, geniş rızık elde edeceğine, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine tabir olunur.

Rüyada durgun temiz su görmek değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, yetki sahibi olacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde temiz su görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine işarettir.

Rüyada evin önünde temiz su görmek deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, çok güzel adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada fışkıran temiz su görmek üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada güzel temiz su görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, başarıya ulaşacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına inanılır.

Rüyada hamamda temiz su görmek çok büyük zorluklar atlatacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine rivayet eder.

Rüyada havuzda temiz su görmek para pul sahibi olacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hastalıklarını yeneceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kanalda temiz su görmek hayırlı evlat sahibi olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına inanılır.

Rüyada kızını temiz suda görmek çok zengin olacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada klozette temiz su görmek ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, bol muhabbette olacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına yorumlanır.

Rüyada köpüklü temiz su görmek ticarette ilerleyeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kovada temiz su görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, huzurlu günler görüleceğine işarettir.

Rüyada küvette temiz su görmek mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, bereketli günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuyuda temiz su görmek hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada leğende temiz su görmek eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına işarettir.

Rüyada mağarada temiz su görmek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüyada mavi temiz su görmek kazancını artıracağına, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, sevinç ve mutluluğa alamettir.

Rüyada mezarlıkta temiz su görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına tabir olunur.

Rüyada saf temiz su görmek dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, düşmanların barışacağına, muradını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sıcak temiz su görmek hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, büyük takdir toplanacağına, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada şişede temiz su görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada sürekli temiz su görmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tarlada temiz su görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, huzurlu bir yaşam süreceğine, mal ve varlık sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada taşan temiz su görmek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ayağının tökezlemeyeceğine alamet eder.

Rüyada tuvalette temiz su görmek her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, rızkının genişleyeceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yerde temiz su görmek işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, her istediğini elde edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, alım gücünün zayıflamayacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil temiz su görmek çok büyük paralar kazanılacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, işlerinin büyüyeceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yoldan temiz su görmek birikmiş parasının olacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MEYSERA

Merhabalar rüyamda iki şişe içme suyum vardı markete gidip 1-2 şişe su daha alip eve geri dönecektim, orda yemekhanede buluyordum kendimi yemek de alıyordum sularla beraber eve geri dönüyordum. Yorumlayabilir misiniz?